Gosti iz Bu┼íevca odigrali su anga┼żiranije i borbenije te su zaslu┼żeno pobijedili Mraclin u pripremnoj utakmici na mraclinskoj Staroj grabi. U 5. minuti Su─Źi─ç je dugom loptom proigrao na lijevoj strani Pejaka ─Źija asistencija u peterac doma─çih rezultira vodstvom Poleta preko Matu┼íina. Za podebljanje vodstva opet gostuju─çi kapetan Su─Źi─ç lijepo proigrava Pejaka na rub ┼íesnaesterca, koji odmjerenim udarcem sprema loptu u kut nemo─çnog Dra┼żi─ça. Par minuta kasnije rezultat smanjuje doma─çi napada─Ź Kolari─ç iz akcije koja je u ┼íesnaestercu Poleta podu┼że trajala. U 75. minuti Stupari─ç se na desnoj strani lijepo oslobodio doma─çeg obrambenog igra─Źa i ljevicom pogodio nisko u bli┼żi kut gola. U samoj zavr┼ínici jo┼í dva gola na svakoj strani – Mraclin smanjuje drugim golom Kolari─çai, dok Polet Matu┼íinovim drugim poentiranjem postavlja kona─Źan rezultat – 2:4.

Poslije utakmice trener Mraclina Marko Pancirov je izjavio: “Puno smo se potro┼íili, poglavito pro┼íli tjedan, tre─ça utakmica u tjedan dana ┼íto se i te kako vidi na mojim igra─Źima. Noge su ‘olovne’, radi se dobro, a ne treba previ┼íe brinuti za ‘slabe to─Źke’, jer ─çe se one ispraviti. Zgodno je imati dobar rezultat u pripremnom razdoblju, no to nije najbitnije.”

MRACLIN – POLET (B) 2:4

STRIJELCI: 0:1 – Matu┼íin (5), 0:2 – Pejak (59), 1:2 – Kolari─ç (61), 1:3 – Stupari─ç (75), 2:3 – Kolari─ç (88), 2:4 – Matu┼íin (89).

MRACLIN: Dra┼żi─ç, M. Kos, J. Domitrovi─ç, Kapovi─ç, Bartoli─ç, Skrbin, Oni─ç, Juri─ç, I. Kos, J. Cvetni─ç, Kolari─ç (jo┼í su igrali: Golubi─ç, Petravi─ç, Cota, A. Doliba┼íi─ç). TRENER: Marko Pancirov.

POLET (B): Bradi─ç, Ba─çan, Ti─Źari─ç, Sovina, ┼Żordi─ç, Stupari─ç, Landeka, Robi─ç, Su─Źi─ç, Pejak, Matu┼íin (jo┼í je igrao: D. Brajkovi─ç). TRENER: Mario Pavi┼ía.

Foto-galerija: Vitomir Štuban