Prvu pripremnu utakmicu nogometa┼íi Mraclina odradili su pro┼íle nedjelje u Zagrebu, na igrali┼ítu s umjetnom travom u Trnju, remizirali su protiv mom─Źadi ZET-a rezultatom 3:3.U drugom pripremnom nastupu na Staroj grabi ugostili su mom─Źad Lomnice. Po izuzetno vjetrovitom i prohladnom vremenu gosti iz Lomnice poveli su iz prvog napada, kada je na isteku 1. minute u doma─çu mre┼żu pogodio Havli─Źek. U 16. minuti nakon kornera gostuju─çi vratar Jerkovi─ç lo┼íe je odreagirao na uba─Źaj iz kornera gdje si je loptu u skoku sam ubacio u mre┼żu. Drugi dio utakmice vrlo siroma┼ían prilikama. Doma─çima su presudile dvije kontre iz kojih su poentirali prvo Grdeni─ç u 74., a nekoliko sekundi prije zadnjeg su─Źevog zvi┼żduka i Skupnjak za kona─Źnih 1:3.

MRACLIN – LOMNICA 1:3

Igrali┼íte Stara graba. Gledatelja 30. Sudac: Daniel Ro┼żi─ç.

STRIJELCI: 0:1 – Havli─Źek (1), 1:1 – Jerkovi─ç (15 – ag), 1:2 – Grdeni─ç (74), 1:3 – Skupnjak (90).

MRACLIN: Crnolatec, Marjanovi─ç, J. Domitrovi─ç, Rado┼í, B. Dandi─ç, Dadovi─ç, Klari─ç, Milatovi─ç, Kaurin, Hajduk, I. Kos (jo┼í su igrali: Dra┼żi─ç, Pavlovi─ç, Debija─Ĺi, Juri─ç, Kole┼í, J. Cvetni─ç i Petravi─ç).TRENER: Goran Jelavi─ç.

LOMNICA: Jerkovi─ç, Beg, Jeli─ç, Gudelj, ┼áo┼ítarec, Dijane┼żevi─ç, Mostarli─ç, Gr┼íi─ç, Havli─Źek, Grdeni─ç, Skupnjak (jo┼í su igrali: ┼Żugaj, Garvanovi─ç, Deveri─ç, Homsi, ─îizmadija i Milanovi─ç). TRENER: Stjepan Deveri─ç.