Nogometaši Mraclina pobjedom u zadnjem kolu oprostili su se od uspješne natjecateljske sezone. Već u prvih deset minuta domaća momčad nije iskoristila dva zicera kada su u odličnim prilikama bili Ivan Kos i Igor Hajduk. Također za goste jako izglednu priliku nije iskoristio njihov napadač Vedran Đukić. Pred kraj prvog poluvremena odličan potez Ivana Kosa: na desnoj strani probio se kroz trojica gostujućih igrača te izlaskom na vratara poentirao za vodstvo Mraclina. U drugom dijelu puno bolju igru domaći krune drugim golom, jedan udarac Ivan Kaurina prema golu gostujući igrač Džijan skreće u vlastitu mrežu. Potom malo kasnije gol iz kaznenog udarca, pred golom gostiju srušen je Pero Milatović, a Hajduk izuzetno siguran s bijele točke. Domaće opuštanje nakon lagodnog vodstva gosti kažnjavaju preko Roberta Pavlovića da bi u sam smiraj dvoboja drugim golom Igor Hajduk u maniri vrsnog strijelca postavio konačan rezultat 4:1.

IV. NL SREDIŠTE ZAGREB – B , 30. kolo

MRACLIN – RUGVICA SAVA 4:1

SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Korzo (Sisak). Pomoćnici: Ivana Kuljanac (Vrginmost) i Rožanković (Glina).

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (39), 2:0 – Džijan (56 – autogol), 3:0 – Hajduk (60 – 11 m), 3:1 – Pavlović (72), 4:1 – Hajduk (89).

MRACLIN: Dražić, J. Domitrović, Radoš, Budimir, B. Kos, Klarić, Dadović (od 27. Tandarić, od 46. V. Lučić), J. Cvetnić (od 53. Kaurin), Milatović, Hajduk, I. Kos. Trener: Tomislav Škrinjarić.

RUGVICA SAVA: Klarić, Krstanović, Dodić, Đukić (od 46. Kelić), Agatić (od 58. Sever), Pavlović, Kos, Lović, Guja (od 65. Brtan), Džijan, Lepotinec (od 65. Gudelj). Trener: -.