Ponovno okupljanje juniora Mraclina bilo je pun pogodak. U trenažni proces krenulo se u kolovozu, a kako to već biva, neki su se igrači iz opravdanih razloga priključili poslije. Kroz sezonu u selekciji juniora treniralo je sedamnaest igrača. Jesenski dio sezone momčad Mraclina završila je na diobi druge pozicije na tablici, sa 22. osvojena boda, kao i momčadi Turopoljca i Bune. Liga juniora – jug broji jedanaest klubova. Odigrano je deset utakmica u kojima je momčad Mraclina zabilježila sedam pobjeda, jedan neriješeni rezultat te dva poraza. Ekipa juniora u svojim redovima ima i prvog strijelca Lige Dominika Šafranića sa sedamnaest postignutih golova. Valja spomenuti još dvojicu strijelaca – Luka Kos postigao je pet i Antonio Dadović četiri pogotka. Nekoliko igrača dobilo je priliku da osjeti igranje za seniorsku momčad. Treba spomenuti dobru suradnju sa trenerom seniorske ekipe, te se nadamo da će tako biti i na proljeće. Koristim priliku da u svoje osobno ime kao i u ime svih juniora čestitam treneru Pancirovu na sjajnom uspjehu nakon jesenskog djela prvenstva. 24. studenog odigrana je prijateljska utakmica u pravom smislu riječi. Bilo je tu lijepih poteza sa obje strane, gosti bolji u prvom poluvremenu dok su domaći pružili bolju igru u nastavku susreta. Sportski pozdrav i jedva čekamo proljeće da se vratimo na zeleni travnjak.

NK Mraclin (juniori) – HNK Gorica (kadeti) 2-1Utakmica igrana 24. studenoga 2020. u 20.30.
Strijelci za Mraclin Šafranić i Kos(11m)
Sastav: Pavlović, Golubić, Gotić, Dandić, Vuković, Kološa, Dadović, Kos, Tkalec, Lučan, Šafranić             (još su igrali Tandarić, Đuretić, Posavec, Đuran)