Otvorena i neizvjesna utakmica u Mraclinu, do zadnjeg sučevog zvižduka. Gosti iz Kutine su poveli vrlo rano, uzeli su loptu nakon jednog prekratkog pasa domaćih na centru, sijevnula je kontra koju je realizirao Miklić. Nije se dugo čekalo na odgovor Mraclina, već u 18. minuti prekrasnim udarcem s lijeve strane Kaurin pogađa u suprotan kut za poravnanje. U 43. minuti zicer ne realizira Milatović, kada zaobilazi vratara, a u zadnjoj minuti prvog dijela iz kontre, na asistenciju Novaka u peterac, pogađa Lilovac. Mraclin je poravnao iz penala, stoper gostiju Dodić ruši Cvetnića u šesnaestercu, siguran realizator s bijele točke Jurić. U 72. minuti Dražić skida zicer iz blizine Dodiću nakon kornera, a prava drama uslijedila je u završnici. Prvo je prekratak pred golom gostiju bio Koleš na asistenciju Milatovića te potom Jurić u velikoj prilici pred golom u sudačkoj nadoknadi. Sijevnula je kontra iz koje Dražić prvo brani jedan opasan udarac, loptu je odbio na noge Lilovcu koji zabija za vodstvo Moslavine u drugoj minuti sudačke nadoknade. U zadnjem napadu gdje se krenulo s centra velika prilika za novo poravnanje Mraclina, ali iz blizine Kaurin šalje loptu preko gola.

IV. NL – središte Zagreb, 28. kolo
MRACLIN – MOSLAVINA 2:3
SRC Nova graba. Gledatelja 60. Sudac: Kršak (Donja Zelina). Pomoćnici: Milaković (Hrastina) i Trstenjak (Samobor).

STRIJELCI: 0:1 – Miklić (9), 1:1 – Kaurin (18), 1:2 – Lilovac (45), 2:2 – Jurić (58 – 11 m), 2:3 – Lilovac (90+2).

MRACLIN: Dražić, Petravić (od 60. Škrinjarić), J. Domitrović, Novaković, Debijađi (od 69. Vidović), B. Dandić, Dadović, Kaurin, J. Cvetnić (od 79. Koleš), Jurić, Milatović. TRENER: Damir Milanović.

MOSLAVINA: Bartolec, Miklić, Cvrtila (od 3. Barišić), Handanović, Lilovac, Batarelo, Burić, Slekovac (od 46. Škurla), Dodić (od 81. Lončarević), Novak, Radošević (od 46. Borić). TRENER: Zoran Buinac.