Na otvaranju prvenstva Mraclin je na Novoj grabi ugostio uvijek neugodnu momčad iz Stupnika, koja se posebno u prvom dijelu utakmice željela nametnuti oštrom igrom i komentarima na odluke suca. Mraclin je poveo u 14. minuti nakon prekida, loptu je u peterac ubacio Karlo Klarić, a glavom ju je iza leđa gostujućeg vratara pospremio domaći stoper Emanuel Krznarić. Gosti su opasnije zaprijetili u 18. i 28. minuti preko Galića i Karasmana koji je pogodio vratnicu. Veliki zicer Mraclina nije iskorišten u 38. minuti kada je Pero Milatović izbio pred vratara Stupnika i pucao kraj gola. U drugom dijelu uspavanka s blagom inicijativom gostiju sve do desetak minuta prije kraja susreta. U 81. minuti okomicom je uposlen kapetan domaćih Igor Hajduk, izašao je na vratara te nesebično asistirao udesno za Josipa Jurića koji zakucava pod gredu. Minutu prije kraja, asistent prethodnog gola Hajduk loptu prima u šesnaestercu, te licem u lice s protivničkim vratarom ne griješi za zasluženih 3:0. U sudačkoj naknadi umalo autogol, jedan ubačaj domaćeg igrača Kapca, a gostujući stoper Pranjić-Kaurić trese prečku vlastitog gola.

IV. NL središte Zagreb, 1. kolo

MRACLIN – STUPNIK 3:0

SRC Nova graba. Gledatelja 100. Sudac: Gvozdanović (Jastrebarsko). Pomoćnici: Trstenjak (Samobor) i Štibohar (Zaprešić).

STRIJELCI: 1:0 – Krznarić (13), 2:0 – Jurić (81), 3:0 – Hajduk (89).

MRACLIN: Crnolatec, Marjanović (od 63. Debijađi), Krznarić, J. Domitrović, B. Dandić, Klarić (od 80. Vidović), V. Lučić (od 80. Kapac), Jurić, Koleš (od 56. Maglaić), Hajduk, Milatović (od 42. Kaurin). TRENER: Marijan Dužić.

STUPNIK: Brkić, Roguljić, Šepac (od 56. Pranjić-Kaurin), Kasabić, Bilić (od 46. Nemanić), Marijan, Galić, Jozić (od 46. Adžaga), Karasman, Adžemović, Brkić. TRENER: Siniša Roguljić.