Nogometa┼íi Mraclina s gostovanja kod mom─Źadi Milke Trnine u Vezi┼í─çu vra─çaju se s punim plijenom, sedmim u nizu ove jeseni. Uvjerljivom igrom na terenu, uz ─Źetiri postignuta pogotka i proma┼íen kazneni udarac Brune Augusti─ça kod rezultata 0:0, igra─Źi su opet pokazali karakter. Ipak najbolji mraclinski strijelac Augusti─ç pobrinuo se za vodstvo u 27. minuti. Doma─çi su poravnali u smiraj prvog poluvremena. Golovima Filipa Oni─ça, Ladislava Rogini─ça i Josipa Juri─ça u zavr┼ínici utakmice Mraclin u drugom dijelu gazi protivnike  ┼íto zna─Źi da je i fizi─Źka priprema na razini. Dobra atmosfera i zajedni┼ítvo kakvo trenutno vlada u Mraclinu velikim djelom su zasluga trenera Pancirova koji nije eufori─Źan i poru─Źuje: “Ostat ─çemo skromni, po┼íteni i radi┼íni!”

MILKA TRNINA – MRACLIN 1:4

VEZI┼á─ćE. Gledatelja 30.
Sudac: ─îerkez (Vrbovec). Pomo─çnici: Crn─Źi─ç i Bukov─Źan.

STRIJELCI: 0:1 – Augusti─ç (27), 1:1 – Stupari─ç (42), 1:2 – Oni─ç (52), 1:3 – Rogini─ç (65), 1:4 – Juri─ç (89).

MILKA TRNINA: Moguljak,┼áopura, Stupari─ç, Koleti─ç, Grgat (od 66. Karamati─ç), Petkovi─ç, Karad┼ża (od 70. Broz), Bo┼żi─ç, Zorbas, ─îi─Źevi─ç, Kanceljak. TRENER: Tihomir Ti─Źak.

MRACLIN: Dra┼żi─ç, M. Kos, J. Domitrovi─ç, Babi─ç, Desput (od 66. J. Cvetni─ç), Doliba┼íi─ç, Oni─ç, Bartoli─ç (od 88. ─ćevid), I. Kos (od 46. Petravi─ç), Augusti─ç (od 66. Juri─ç), Rogini─ç (od 85. Gudura┼í). TRENER: Marko Pancirov.

Fotografije: Nedjeljko Babi─ç