Jedinstvena ┼żupanijska nogometna liga, XVII. koloLOMNICA – MRACLIN 0:3

Padali su redom od 10. listopada ÔÇô Vinogradar, Turopoljac, Dinamo iz Jakovlja, Rakovec, Nafta┼í iz Ivani─ça, Klas, Sloga iz Kri┼ża i posljednja Lomnica na svome travnjaku. Zasigurno rekordan niz Jedinstvene ┼żupanijske lige ove jeseni.

U posljednjem ovojesenskom kolu u Lomnici Mraclin je odli─Źno otvorio utakmicu, ve─ç do desete minute imao je prednost od dva gola. Oba su djelo majstora Josipa Juri─ça. Ali i vrlo sli─Źna. Bijeg lomni─Źkoj obrani uz poentiranje. Drugi puno efektniji kada je zaobi┼íao istr─Źalog doma─çeg vratara Josipa Pogledi─ça. Do kraja poluvremena utakmica je bila otvorena, Lomnica inicijativnija, Mraclin ─Źekao kontru. Najizglednija je bila ona Ivana Kosa kada se sjurio prema golu doma─çih, pucao je kraj gola.

Druga dionica nije dobro po─Źela za Mraclin. U jeku ┼żestoke opsade lomni─Źkih igra─Źa na gol Mraclina zbog drugog ┼żutog kartona igru je morao napustiti stoper Matej Skrbin. Iako u prednosti varljivog rezultata i s igra─Źem manje Mraclin je ozbiljno zaprijetio u 65. minuti preko mladog Brune Dandi─ça koji je pogodio vratnicu iz blizine. Pet minuta kasnije doma─çi igra─Ź Filip Bedekovi─ç bio je u velikom ziceru koji mu skida mraclinski vratar Mari─ç. Najve─ça prilika Lomnice nije iskori┼ítena u 80. minuti, kazneni udarac. Duel Marija Kosa i Kristijana Arbanasa u kaznenom prostoru sudac Vukovi─ç okarakterizirao je najstro┼żom kaznom. Loptu je na bijelu to─Źku stavio Luka Mandura, njegov nizak udarac u desni kut gostuju─çeg gola zavr┼íio je na vratnici i gol-autu. Lomni─Źka ofenziva bila je i dalje u tijeku. Obru─Ź je probila lijepa kontra Mraclina u samoj zavr┼ínici dvoboja: trojica doma─çih lovila su Filipa Oni─ça u ┼íprintu prema golmanu. Veznjak Mraclina majstorski je zavr┼íio akciju za kona─Źnih 0:3.

Donja Lomnica. ŠRC Lomnica. Bez gledatelja.

Sudac: Vukovi─ç (Zelina). Pomo─çnici: Paja─Ź i Kamenari─ç (oba iz Sv. Ivana Zeline).

STRIJELCI: 0:1 – Juri─ç (4), 0:2 – Juri─ç (10), 0:3 – Oni─ç (88).

LOMNICA: Pogledi─ç, Posavec (od 46. ┼átuban), Dilberovi─ç (od 74. Dittrich), Dijane┼żevi─ç, Mandura, Bubalo, Bedekovi─ç, Gr┼íi─ç, Arbanas, ─îuri─ç (od 76. Vidak), Gusak (od 56. Grgi─ç). TRENER: Romano ┼Żupeti─ç.

MRACLIN: Mari─ç, Petravi─ç, J. Domitrovi─ç, Skrbin, B. Dandi─ç, Ivan─Źi─ç (od 46. Vidovi─ç), ┼áiki─ç (od 89. Kolari─ç), Milatovi─ç (od 58. M. Kos), Oni─ç, Juri─ç (od 80. Desput), I. Kos (od 84. Augusti─ç). TRENER: Marko Pancirov.

IGRA─î UTAKMICE: Josip Juri─ç.

┼ŻUTI KARTONI: Oni─ç (18), Posavec (33), ─ćuri─ç (38), Bubalo (45), J. Domitrovi─ç (57), Gr┼íi─ç (67), Augusti─ç (88).

CRVENI KARTON: Skrbin (54 – drugi ┼żuti karton).