Igra─Źki neugodni gosti iz Topuskog, posebno u prvom poluvremenu, poveli su u ranoj fazi dvoboja. Ve─ç u 9. minuti preba─Źena je zadnja linija doma─çih, utr─Źao je Gomaz te glavom uz istr─Źalog Dra┼żi─ça pogodio u mre┼żu doma─çih. Mraclin je ubrzo opasno zaprijetio, u 11. i 14. minuti Hajduk se na┼íao u zicerima pred golmanom gostiju, prvo mu je golman Petrovi─ç obranio, a potom je najbolji mraclinski strijelac pogodio pre─Źku. Izjedna─Źenje doma─çih pred kraj prve dionice, na kojih tridesetak metara od gola odli─Źno su razigrali Milatovi─ç i Hajduk, lopta Milatovi─ça pred gol za suigra─Źa Hajduka bila je kobna za gostuju─çu obranu jer je spomenuti igra─Ź pogodio za poravnanje.

Nakon odmora itekako se osjetio ulazak mraclinskog napada─Źa Ivana Kosa, koji je najprije izborio slobodan udarac na kojih osamnaest metara od gola, a zatim je niskim poentiranjem u desni vratarev kut svoju mom─Źad doveo u vodstvo. Gosti su bili najbli┼że poravnanju u 60. minuti preko Darija Abramovi─ça koji je neprecizan iz blizine, lopta je zavr┼íila tik uz vratnicu. U 78. minuti za jednu loptu na polovici gostiju izborio se ─Éebro, nesebi─Źnom asistencijom uposlio je Hajduka koji je po drugi puta pogodio u mre┼żu Topuskog. Nedugo potom opet je na sceni Ivan Kos, na lijevoj strani kroz trojicu probio se u gostuju─çi ┼íesnaesterac, pokosio ga je jedan od igra─Źa gostiju. Iz kaznenog udarca prvo puca─Źko ime Nove grabe, Igor Hajduk bio je neumoljiv za svoj prvi ovojesenski hat-trick.

MRACLIN – TOPUSKO 4:1

IV. NL središte Zagreb, 5. kolo

Igralište SRC Nova graba. Gledatelja 100.
Sudac: Gvozdanovi─ç (Jastrebarsko). Pomo─çnici: ┼átulec (Donja Zden─Źina) i Holeti─ç (Sveti Martin pod Oki─çem).

STRIJELCI: 0:1 – Gomaz (9), 1:1 – Hajduk (39), 2:1 – I. Kos (47), 3:1 – Hajduk (78), 4:1 – Hajduk (81 – 11 m).

MRACLIN: Dra┼żi─ç, Debija─Ĺi, Krznari─ç, J. Domitrovi─ç, B. Dandi─ç, V. Lu─Źi─ç (od 83. J. Cvetni─ç), Juri─ç (od 70. Goli─ç), Klari─ç (od 70. Vidovi─ç), ─Éebro (od 80. Kole┼í), Hajduk (od 83. Kapac), Milatovi─ç (od  46. I. Kos). TRENER: Marijan Du┼żi─ç.

TOPUSKO: Petrovi─ç, Jelekovac (od 73. Federbar), Likarevi─ç, Kirin (od 46. Ban), Brije┼íki, Gomaz (od 83. Strme─Źki), B. Abramovi─ç, Mati─ç (od 83. Grubi─ç), Krmpoti─ç, Marovi─ç (od 55. D. Abramovi─ç), Ban. TRENER: -.