Nogometa┼íi Mraclina su do jedanaestog ovojesenskog trijumfa do┼íli pred svojim navija─Źima – svladan je Dinamo Hidrel s uvjerljivih 4:0. U 22. minuti Domagoj Desput je proigrao Ivana Kosa na desetak metara, njegov dribling u lijevo i poentiranje za vodstvo. Na samom po─Źetku drugog dijela utakmice gosti iz Novog ─îi─Źa propustili su izjedna─Źenje. U domeni slobodnog suda─Źkog uvjerenja dosu─Ĺen im je kazneni udarac kojeg je Tomislavu Jakovljevi─çu doma─çi vratar Josip Mari─ç obranio. Zatim na scenu stupa Bruno Augusti─ç, ina─Źe najbolji strijelac mraclinske mom─Źadi, prvo u 56. minuti sprema odbijanac gostuju─çeg vratara, a ve─ç u 62. minuti drugim golom rije┼íio je pitanje pobjednika. U samoj zavr┼ínici utakmice spomenuti igra─Ź dolazi do ÔÇťhat-trickaÔÇŁ nakon ┼íto je u mre┼żu gostiju pospremio loptu koja mu je upu─çena sa lijevog boka.

MRACLIN – DINAMO HIDREL 4:0

Mraclin – SRC Nova graba. Gledatelja 70.
Sudac: Kokot (Vrbovec). Pomo─çnici: Juki─ç i Helena Bla┼żic.

STRIJELCI: 1:0 – I. Kos (22), 2:0 – Augusti─ç (56), 3:0 – Augusti─ç (62), 4:0 – Augusti─ç (90).

MRACLIN: Marić, Petravić (od 77. Kapović), J. Domitrović, M. Kos (od 84. A. Dolibašić), Desput, J. Dolibašić, Onić, Jurić (od 67. J. Cvetnić), Augustić, Roginić (od 77. Cota), I. Kos. TRENER: Marko Pancirov.

DINAMO HIDREL: ┼áimi─ç, Jakovljevi─ç, Furi─ç (od 83. Stojsavljevi─ç), Hrkovac (od 72. ┼ápani─Źek),Bla┼żevi─ç, Juri┼íi─ç, Slivak, Josi─ç, Pudi─ç, Pandurevi─ç, Hladni.┬á

Foto-galerija: Vitomir Štuban